slajdsajt1

slajdsajt1

slajdsajt2

slajdsajt2

slajdsajt4

fotototo

Историјат Шаховског савеза Републике Српске

Предсједници Шаховског савеза Републике Српске

  • 08.10.1992. до 28.03.1997.   МОМЧИЛО ПОПАРИЋ
  • 29.03.1997. до 11.12.1998.     МИОДРАГ СТЈЕПАНОВИЋ
  • 12.12.1998. до 09.04.1999.    ДУШАН ПАВЛОВИЋ
  • 10.04.1999. до 29.03.2002.   ОСТОЈА КРЕМЕНОВИЋ
  • 30.03.2002. до 16.01.2003.   СИНИША КАЈМАКОВИЋ
  • 26.06.2003. до 16.07.2004.   РАНКО РЕНОВИЦА
  • 30.03.2005. до __.__.____ ПАНТЕЛИЈА ДАКИЋ

 

  • Генерални секретари Шаховског савеза Републике Српске
  • 08.10.1992. до 26.04.2002. НИКОЛА ЛАКИЋ
  • 27.04.2002. до __.__.____. МИЛАДИН ГАВРИЋ

1992. године је покренута иницијатива да се у Републици Српској формира Шаховски савез. Кликом овдје можете прочитати кратак преглед са сједница Скупштина Шаховског савеза Републике Српске и главне донесене одлуке.

 

 

 

 

 

 

 

 

Важни догађаји

Кадетско и омладинско ШСРС од 12. до 14. априла, Бања Дворови

РАСПИС

.

СЛОВЕНСКО БРАТСТВО 29.06.-14.07. 2019.

.РАСПИС

 

Кадетско БиХ, 9.-12. мај 2019 Дворови

РАСПИС

 

 

 

 

 

 

 

Следећи догађаји

Премијер лига од 8. до 16. 06. 2019. Тузла

распис

12. Фестивал Параћин 5.-12. 07. 2019

распис

 

Бановци Дунав 27.06 – 4.07- 2019.

РАСПИС

 

5. Опен Ниш 25.6. до 4.07.2019

распис

 

Кадетско Европе 1.-11. август 2019, Братислава.Словачка

обавештење