slajdsajt1

slajdsajt1

slajdsajt2

slajdsajt2

slajdsajt4

fotototo

Кадетско РС 2018

25. Кадетско и омладинско првенство РС – Бања Дворови 2018

 

Р А С П И С

ПРИЈАВНИ ЛИСТ

ТУРНИРСКИ ПРАВИЛНИК

 

РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛЕ :

М 8   М 10   М 12   М 14   М 16   М 18   М 20 

Ж 8   Ж 10   Ж 12   Ж 14   Ж 16   Ж 18   Ж 20

 

Ф О Т О  галерија

ФОТО 2

ФОТО 3

 

ДЈЕЧАЦИ                                  ДЈЕВОЈЧИЦЕ

До 8 година:

1.-Његош Билановић (ШК Дворови)                 1.-Марија Ивановић (Дворови)   
2.-Горан Мијић (ОШК Мат, Ист Илиџа)           2.-Емилија Гајић (ШК Рудар,Приједор) 
3.-Лазар Мимић (ШК Дворови)                3.-Ивана Кешељ (ОШК Мат, Ист Илиџа)

До 10 година:

1.-Емануел Лазић (С. Глигорић, Бијељина)                  1.-Маша Бабић (ШШ Скакач, Бањалука) 
2.-Милан Ивановић  (ШК Дворови)                              2.-Милана Бабић (ШШ Скакач, Бањалука)
3.- Михајло Машановић (С. Глигорић, Бијељина)               3.-Анастасија Ђурић (Младост, Теслић) 

До 12 година:

1.-Слободан Пишталовић (Велемајстор, Брчко)           1.-Хелена Гајић (Цр. Звијезда, Обудовац) 
2.-Мирко Шајин  (Св Георгије, Бијељина)                      2.-Тамара Станишић (Св Георгије, Бијељина) 
3.-Никола Мрковић (ОШК Мат, И. Илиџа)              3.-Тијана Станишић (Св Георгије, Бијељина) 

До 14 година:

1.-Марко Липовчић (ШШ Мат, Теслић)                    1.-Миљана Голубовић (Дворови)
2.- Алексеј Видић (ШК Дервента)                           2.-Ђурђица Козомара (С. Глигорић, Бијељина)
3.- Душан Козомара (С. Глигорић, Бијељина)                        3.-Анастасија Станкић (С. Глигорић, Бијељина)

До 16 година:

1.-Бојан Максимовић (ШШ Скакач, Бањалука)               1.-Бојана Бојанић (ШК Дервента)
2.-Драган Станковић (Котор Варош)              2.-Драгица Симић (Цр. Звијезда, Обудовац)
3.-Милош Ђукарић (Младост, Теслић)                                   3.-Александра Наранчић (ШК Дворови)

До 18 година:

1.-Стефан Јотановић (Младост, Теслић)                       1.-Јелена Томић (Дворови) 
2.-Владислав Пејић (ШШ Скакач, Бањалука)             2.-Маша Максимовић (ШШ Скакач, Бањалука) 
3.-Милан Звијер (Основац,Билећа)                      3.-Владанка Томић (Младост, Теслић)

До 20 година:

1.-Александар Мирковић (Велемајстор, Брчко)              1.-Јелена Гушић (Основац, Билећа)
2.-Филип Куљанин (ОШК Мат, И. Илиџа)                    2.-Ања Ђурић (С. Глигорић, Бијељина)
3.- Љубо Ђурић (Пантери,Бијељина)                       3.-Драгана Ранкић (С. Глигорић, Бијељина)

 

Важни догађаји

Кадетско и омладинско ШСРС од 13. до 15. априла, Бања Дворови

РАСПИС

.

СЛОВЕНСКО БРАТСТВО 14. – 30. јун 2018.

.РАСПИС

 

Друга лига ШСРС – 17. – 20. мај – Котор Варош

РАСПИС

 

 

 

 

 

 

 

Следећи догађаји

Премијер лига од 2. до 10. 06. 2018. Јахорина

Спортско лето Параћин, 7. до 14. јул 2017

Аматерско првенство Европе, 09. – 17. 06. 2017, Ниш

РАСПИС

Екипно Европе за ветеране, Нови Сад 24. 06. – 4. 07. 2017

Екипно првенство Европе-Крит 27.10. – 7.11. 2017

Ускоро- нови дигитални шаховски сат

нови дигитални шаховски сат