slajdsajt1

slajdsajt1

slajdsajt2

slajdsajt2

slajdsajt4

fotototo

Kadetsko RS 2018

25. Kadetsko i omladinsko prvenstvo RS – Banja Dvorovi 2018

 

R A S P I S

PRIJAVNI LIST

TURNIRSKI PRAVILNIK

 

REZULTATI I TABELE :

M 8   M 10   M 12   M 14   M 16   M 18   M 20 

Ž 8   Ž 10   Ž 12   Ž 14   Ž 16   Ž 18   Ž 20

 

F O T O  galerija

FOTO 2

FOTO 3

 

DJEČACI                                  DJEVOJČICE

Do 8 godina:

1.-Njegoš Bilanović (ŠK Dvorovi)                 1.-Marija Ivanović (Dvorovi)   
2.-Goran Mijić (OŠK Mat, Ist Ilidža)           2.-Emilija Gajić (ŠK Rudar,Prijedor) 
3.-Lazar Mimić (ŠK Dvorovi)                3.-Ivana Kešelj (OŠK Mat, Ist Ilidža)

Do 10 godina:

1.-Emanuel Lazić (S. Gligorić, Bijeljina)                  1.-Maša Babić (ŠŠ Skakač, Banjaluka) 
2.-Milan Ivanović  (ŠK Dvorovi)                              2.-Milana Babić (ŠŠ Skakač, Banjaluka)
3.- Mihajlo Mašanović (S. Gligorić, Bijeljina)               3.-Anastasija Đurić (Mladost, Teslić) 

Do 12 godina:

1.-Slobodan Pištalović (Velemajstor, Brčko)           1.-Helena Gajić (Cr. Zvijezda, Obudovac) 
2.-Mirko Šajin  (Sv Georgije, Bijeljina)                      2.-Tamara Stanišić (Sv Georgije, Bijeljina) 
3.-Nikola Mrković (OŠK Mat, I. Ilidža)              3.-Tijana Stanišić (Sv Georgije, Bijeljina) 

Do 14 godina:

1.-Marko Lipovčić (ŠŠ Mat, Teslić)                    1.-Miljana Golubović (Dvorovi)
2.- Aleksej Vidić (ŠK Derventa)                           2.-Đurđica Kozomara (S. Gligorić, Bijeljina)
3.- Dušan Kozomara (S. Gligorić, Bijeljina)                        3.-Anastasija Stankić (S. Gligorić, Bijeljina)

Do 16 godina:

1.-Bojan Maksimović (ŠŠ Skakač, Banjaluka)               1.-Bojana Bojanić (ŠK Derventa)
2.-Dragan Stanković (Kotor Varoš)              2.-Dragica Simić (Cr. Zvijezda, Obudovac)
3.-Miloš Đukarić (Mladost, Teslić)                                   3.-Aleksandra Narančić (ŠK Dvorovi)

Do 18 godina:

1.-Stefan Jotanović (Mladost, Teslić)                       1.-Jelena Tomić (Dvorovi) 
2.-Vladislav Pejić (ŠŠ Skakač, Banjaluka)             2.-Maša Maksimović (ŠŠ Skakač, Banjaluka) 
3.-Milan Zvijer (Osnovac,Bileća)                      3.-Vladanka Tomić (Mladost, Teslić)

Do 20 godina:

1.-Aleksandar Mirković (Velemajstor, Brčko)              1.-Jelena Gušić (Osnovac, Bileća)
2.-Filip Kuljanin (OŠK Mat, I. Ilidža)                    2.-Anja Đurić (S. Gligorić, Bijeljina)
3.- Ljubo Đurić (Panteri,Bijeljina)                       3.-Dragana Rankić (S. Gligorić, Bijeljina)

 

Važni događaji

Kadetsko i omladinsko ŠSRS od 13. do 15. aprila, Banja Dvorovi

RASPIS

.

SLOVENSKO BRATSTVO 14. – 30. jun 2018.

.RASPIS

 

Druga liga ŠSRS – 17. – 20. maj – Kotor Varoš

RASPIS

 

 

 

 

 

 

 

Sledeći događaji

Premijer liga od 2. do 10. 06. 2018. Jahorina

Sportsko leto Paraćin, 7. do 14. jul 2017

Amatersko prvenstvo Evrope, 09. – 17. 06. 2017, Niš

RASPIS

Ekipno Evrope za veterane, Novi Sad 24. 06. – 4. 07. 2017

Ekipno prvenstvo Evrope-Krit 27.10. – 7.11. 2017

Uskoro- novi digitalni šahovski sat

novi digitalni šahovski sat