slajdsajt1

slajdsajt1

slajdsajt2

slajdsajt2

slajdsajt4

fotototo

Klubovi registrovani u Šahovskom savezu Republike Srpske za 2007. godinu

Naziv kluba
Mjesto
Predstavnik za skupštinu ŠSRS
ŠK Slavija Istočno Sarajevo Jovo Janjić
ŠK Glasinac Sokolac Saša Kosorić
ŠK Panteri Bijeljina Vlado Stojanović
ŠK Banja Luka Banja Luka Nedeljko Ilić
ŠK Gorski Termag Rogatica Radovan Rosić
ŠK Doboj Doboj Vlado Đurđević
ŠK Mladost Teslić Slobodan Kuzmanović
ŠK Lauš Banja Luka Siniša Vještica
ŠK Šamac Šamac Milan Simić
ŠK Mladost Laktaši Nikola Vujaković, Zoran Marjanović
ŠK Rudar Prijedor Rade Javorić
ŠK Una Kozarska Dubica Slavko Stojičić
ŠK Jedinstvo 1954 Brčko Slobodan Ilić
ŠK Rudar Ugljevik Đokić Radivoje
ŠK Hercegovac Bileća Veselin Milićević
ŠK Drina Višegrad Žarko Zečević
ŠK Osnovac Bileća Dajana Milićević
ŠK Romanija Pale Mile Čvoro
Naziv kluba
Mjesto
Predstavnik za skupštinu ŠSRS
ŠK Kozluk Kozluk Cvjetko Gligić
ŠK Dvorovi Dvorovi Milan Ivanović
ŠK Obudovac Obudovac Dušan Pavlović
ŠK Ozren Petrovo Željko Tomić
ŠK Derventa Derventa Dragan Kokanović
ŠK Srbac Srbac Jovo Gužvić
ŠK Kozara Gradiška Mirko Rokvić
ŠK Proleks Kotor Varoš Dušan Kerezović
ŠK Mrkonjić Grad Mrkonjić Grad Miroslav Cvijić
Potočanski Šahovski klub Potočani Bogdan Savić
ŠK Čajavec Banja Luka Slobodan Đukić
ŠK Zadis Banja Luka Radislav Kitić
ŠK Kaisa Banja Luka Miladin Simić
ŠK Krajišnik Banja Luka Nikola Ćetković
ŠK Gambit Banja Luka Nemanja Šipka
ŠK Prijedor Prijedor Goran Topić
ŠK Čović Polje Čović Polje  
ŠK Ribnik Ribnik 

 

Važni događaji

Kadetsko i omladinsko ŠSRS od 12. do 14. aprila, Banja Dvorovi

RASPIS

.

SLOVENSKO BRATSTVO 29.06.-14.07. 2019.

.RASPIS

 

Kadetsko BiH, 9.-12. maj 2019 Dvorovi

RASPIS

 

 

 

 

 

 

 

Sledeći događaji

Premijer liga od 8. do 16. 06. 2019. Tuzla

raspis

12. Festival Paraćin 5.-12. 07. 2019

raspis

 

Banovci Dunav 27.06 – 4.07- 2019.

RASPIS

 

5. Open Niš 25.6. do 4.07.2019

raspis

 

Kadetsko Evrope 1.-11. avgust 2019, Bratislava.Slovačka

obaveštenje