slajdsajt1

slajdsajt1

slajdsajt2

slajdsajt2

slajdsajt4

fotototo

Прва лига РС 2018

Прва лига РС – Бања Дворови 2018

Коначна табела

# Име 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 М.Б. Поен Пласман
1 Леотар – Требиње # 5 6  6  6 6 6 17 42½ 1
2 Јединство 1954 – Брчко #  3 3 5  4 14 37 2
3 Дворови – Дворови  3 #  4½ 5 4  6 14 34½ 3
4 Дрина – Зворник 1 3 #  3  3½  5½  5½ 6 12 30½ 4
5 Дервента – Дервента  ½  1½ # 3 5  5½ 10 31 5
6 Рудар – Приједор 0  2½  3 3 # 3 3  4 10 28½ 6
7 Младост – Теслић  0 ½ 1  2½ 1 3 #  4 4 5 5 19½ 7
8 Херцеговац – Билећа  0 1 2  ½ 3  2 #  4 5 18 8
9 Озрен – Петрово 0  2 ½  ½ ½ ½ 2  2 # 6 3 17½ 9
10 Светозар Глигорић – Бијељина 0 ½  0 0 ½  2 1 ½ 0 # 0 11 10

 

ШК Леотар – Требиње

Чланови Шаховског клуба „Леотар“ освојили су прво мјесто у Првој шаховској лиги ШС РС која је одржана у Бањи Дворови од 4. до 12. августа 2018.

Требињци су остварили осам убједљивих побједа и тако остварили један од највећих успјеха у историји клуба.

„Велику захвалност за овај успјех дугујемо градској администрацији Требиња и градоначелнику Луки Петровићу као и народном посланику Илији Таминџији који су нам много помогли“, каже Милан Мичета предсједник клуба.

За „Леотар“ су на овом такмичењу наступали велемајстори Савић и Цвитан, интер мајстори Јаковљевић и Рунић те требињски шахисти мајстори ФИДЕ, Влатковић и Марић те Милошевић, Шиповац и Кијац.

„Били смо заиста доминантни а највећег ривала, екипу Јединства из Брчког смо побиједили са 4 и по напрема један и по и на тријумфалан начин завршили такмичење“, каже Анђелко Милошевић, члан ове екипе.

Податак да су Требињци имали најбоље такмичаре на 5 од 6 шаховских табли довољно свједочи о доминацији „Леотара“.

>>>РЕЗУЛТАТИ<<<

ПАРТИЈЕ

распис

Фото галерија-кликни на слику испод

Prva liga RS 2018 - proglašenje pobednika

Важни догађаји

Кадетско и омладинско ШСРС од 12. до 14. априла, Бања Дворови

РАСПИС

.

СЛОВЕНСКО БРАТСТВО 29.06.-14.07. 2019.

.РАСПИС

 

Кадетско БиХ, 9.-12. мај 2019 Дворови

РАСПИС

 

 

 

 

 

 

 

Следећи догађаји

Премијер лига од 8. до 16. 06. 2019. Тузла

распис

12. Фестивал Параћин 5.-12. 07. 2019

распис

 

Бановци Дунав 27.06 – 4.07- 2019.

РАСПИС

 

5. Опен Ниш 25.6. до 4.07.2019

распис

 

Кадетско Европе 1.-11. август 2019, Братислава.Словачка

обавештење