slajdsajt1

slajdsajt1

slajdsajt2

slajdsajt2

slajdsajt4

fotototo

Првенство РС за жене

FIGURE

18. Првенство РС у шаху за жене

Приједор 2016

Маша Максимовић шампионка РС !

Извјештај

 


 

17. Првенство РС у шаху за жене

Приједор 2014

 

 Женски међународни мајстор Сандра Ђукић, шампионка Републике Српске!

Другопласирана је олимпијска репрезентативка БиХ, Сара Јаћимовић!

Треће мјесто је заузела велемајсторица Ана Бендераћ!

 

Ана Бендераћ, Сандра Ђукић и Сара Јаћимовић

Ана Бендераћ, Сандра Ђукић и Сара Јаћимовић

 

РАСПИС

ТУРНИРСКИ ПРАВИЛНИК

РЕЗУЛТАТИ

ФОТО ГАЛЕРИЈА

 

Коначна табела

 Видео галерија свих видео снимака на Првенству

 

 

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


 

16. Првенство РС у шаху за жене

Бања Лука 2012

 

Коначна табела првенства РС за жене након 7 кола

 

        Листа учесница:

  1. Бендераћ Ана               
  2. Петровић Марија
  3. Дедијер Сања
  4. Дедијер Мира
  5. Стевандић Дринка
  6. Јаћимовић Сара
  7. Слијепчевић Ранка
  8. Бабић Тијана
  9. Пралица Недељка
  10. Ђеорђић Станојка
  11. Томић Миланка
  12. Гајић Јелена
  13. Максимовић Маша

 

 

   Резултати првог кола:

1.- Слијепчевић Ранка-Бендераћ Ана        0:1
2.- Петровић Марија-Бабић Тијана            1:0
3.- Пралица Недељка-Дедијер Сања          реми
4.- Дедијер Мира-Ђеорђић Станојка          1:0
5.- Томић Миланка-Стевандић Дринка       0:1
6.- Јаћимовић Сара-Гајић Јелена              1:0
7.- Максимовић Маша- слободна                1:0

 

 

         Резултати  2. кола:

  1. Бендераћ Ана – Јаћимовић Сара                1:0
  2. Стевандић Дринка – Петровић Марија        0:1
  3. Максимовић Маша – Дедијер Мира              0:1
  4. Дедијер Сања – Слијепчевић Ранка            1:0
  5. Бабић Тијана – Пралица Недељка              0:1
  6. Ђеорђић Станојка – Томић Миланка           0:1
  7. Гајић Јелена – слободна                            1:0

               Резултати 3. кола:

  1. Петровић Марија – Бендераћ Ана                  реми
  2. Дедијер Мира – Дедијер Сања                       реми
  3. Пралица Недељка – Стевандић Дринка           0:1
  4. Јаћимовић Сара – Максимовић Маша               1:0
  5. Гајић Јелена – Томић Миланка                       0:1
  6. Слијепчевић Ранка – Бабић Тијана                  1:0
  7. Ђеорђић Станојка – слободна                        1:0

 

Табела после 3.кола


Резултати 4. кола:

  1. Бендераћ Ана – Дедијер Мира                 1:0
  2. Томић Миланка – Петровић Марија          0:1
  3. Дедијер Сања – Јаћимовић Сара               0:1
  4. Стевандић Дринка – Ђеорђић Станојка     1:0
  5. Гајић Јелена – Пралица Недељка             реми
  6. Максимовић Маша – Слијепчевић Ранка     0:1
  7. Бабић Тијана –   слободна                        1:0

 


 Резултати 5.кола:

  1.  Стевандић Дринка – Бендераћ Ана          0:1
  2. Петровић Марија – Јаћимовић Сара           0:1
  3. Дедијер Мира – Пралица Недељка            1:0
  4. Слијепчевић Ранка – Гајић Јелена             1:0
  5. Бабић Тијана – Дедијер Сања                   0:1
  6. Ђеорђић Станојка – Максимовић Маша      1:0
  7. Томић Миланка – слободна                      1:0

Табела после 5. кола


 Резултати 6.кола:

  1. Бендераћ Ана – Томић Миланка                  1:0
  2. Јаћимовић Сара – Дедијер Мира                  1:0
  3. Дедијер Сања – Петровић Марија                 реми
  4. Слијепчевић Ранка – Стевандић Дринка        0:1
  5. Гајић Јелена – Ђеорђић Станојка                 0:1
  6. Максимовић Маша – Бабић Тијана                 0:1
  7. Пралица Недељка – слободна                      1:0

Табела после 6.кола

 


 Резултати 7. последњег кола:

  1. Дедијер Сања – Бендераћ Ана                 реми
  2. Стевандић Дринка – Јаћимовић Сара        реми
  3. Петровић Марија – Дедијер Мира             реми
  4. Пралица Недељка – Ђеорђић Станојка      реми
  5. Томић Миланка – Бабић Тијана                 реми
  6. Максимовић Маша – Гајић Јелена              реми
  7. Слијепчевић Ранка – слободна                1:0

                                                                              Коначна табела након 7 кола


 

Досадашње победнице РС

 

Кадетска такмичења

24. кадетско и омладинско РС Бања Дворови 2017, од 7. до 9. априла

РАСПИС

.

batumi2016

17. рапид и блиц првенство Европе, 19. – 23. јун 2017, Будва

.РАСПИС

 

Школско првенство Европе, 10. – 20. јун, Будва

РАСПИС

 

 

 

 

 

 

 

Следећи догађаји

Премијер лига БиХ 24.08. -31.08. 2017 Сарајево

Спортско лето Параћин, 7. до 14. јул 2017

Аматерско првенство Европе, 09. – 17. 06. 2017, Ниш

РАСПИС

Екипно Европе за ветеране, Нови Сад 24. 06. – 4. 07. 2017

Екипно првенство Европе-Крит 27.10. – 7.11. 2017

Ускоро- нови дигитални шаховски сат

нови дигитални шаховски сат