slajdsajt1

slajdsajt1

slajdsajt2

slajdsajt2

slajdsajt4

fotototo

Prvenstvo RS za žene

FIGURE

18. Prvenstvo RS u šahu za žene

Prijedor 2016

Maša Maksimović šampionka RS !

Izvještaj

 


 

17. Prvenstvo RS u šahu za žene

Prijedor 2014

 

 Ženski međunarodni majstor Sandra Đukić, šampionka Republike Srpske!

Drugoplasirana je olimpijska reprezentativka BiH, Sara Jaćimović!

Treće mjesto je zauzela velemajstorica Ana Benderać!

 

Ana Benderać, Sandra Đukić i Sara Jaćimović

Ana Benderać, Sandra Đukić i Sara Jaćimović

 

RASPIS

TURNIRSKI PRAVILNIK

REZULTATI

FOTO GALERIJA

 

Konačna tabela

 Video galerija svih video snimaka na Prvenstvu

 

 

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


 

16. Prvenstvo RS u šahu za žene

Banja Luka 2012

 

Konačna tabela prvenstva RS za žene nakon 7 kola

 

        Lista učesnica:

  1. Benderać Ana               
  2. Petrović Marija
  3. Dedijer Sanja
  4. Dedijer Mira
  5. Stevandić Drinka
  6. Jaćimović Sara
  7. Slijepčević Ranka
  8. Babić Tijana
  9. Pralica Nedeljka
  10. Đeorđić Stanojka
  11. Tomić Milanka
  12. Gajić Jelena
  13. Maksimović Maša

 

 

   Rezultati prvog kola:

1.- Slijepčević Ranka-Benderać Ana        0:1
2.- Petrović Marija-Babić Tijana            1:0
3.- Pralica Nedeljka-Dedijer Sanja          remi
4.- Dedijer Mira-Đeorđić Stanojka          1:0
5.- Tomić Milanka-Stevandić Drinka       0:1
6.- Jaćimović Sara-Gajić Jelena              1:0
7.- Maksimović Maša- slobodna                1:0

 

 

         Rezultati  2. kola:

  1. Benderać Ana – Jaćimović Sara                1:0
  2. Stevandić Drinka – Petrović Marija        0:1
  3. Maksimović Maša – Dedijer Mira              0:1
  4. Dedijer Sanja – Slijepčević Ranka            1:0
  5. Babić Tijana – Pralica Nedeljka              0:1
  6. Đeorđić Stanojka – Tomić Milanka           0:1
  7. Gajić Jelena – slobodna                            1:0

               Rezultati 3. kola:

  1. Petrović Marija – Benderać Ana                  remi
  2. Dedijer Mira – Dedijer Sanja                       remi
  3. Pralica Nedeljka – Stevandić Drinka           0:1
  4. Jaćimović Sara – Maksimović Maša               1:0
  5. Gajić Jelena – Tomić Milanka                       0:1
  6. Slijepčević Ranka – Babić Tijana                  1:0
  7. Đeorđić Stanojka – slobodna                        1:0

 

Tabela posle 3.kola


Rezultati 4. kola:

  1. Benderać Ana – Dedijer Mira                 1:0
  2. Tomić Milanka – Petrović Marija          0:1
  3. Dedijer Sanja – Jaćimović Sara               0:1
  4. Stevandić Drinka – Đeorđić Stanojka     1:0
  5. Gajić Jelena – Pralica Nedeljka             remi
  6. Maksimović Maša – Slijepčević Ranka     0:1
  7. Babić Tijana –   slobodna                        1:0

 


 Rezultati 5.kola:

  1.  Stevandić Drinka – Benderać Ana          0:1
  2. Petrović Marija – Jaćimović Sara           0:1
  3. Dedijer Mira – Pralica Nedeljka            1:0
  4. Slijepčević Ranka – Gajić Jelena             1:0
  5. Babić Tijana – Dedijer Sanja                   0:1
  6. Đeorđić Stanojka – Maksimović Maša      1:0
  7. Tomić Milanka – slobodna                      1:0

Tabela posle 5. kola


 Rezultati 6.kola:

  1. Benderać Ana – Tomić Milanka                  1:0
  2. Jaćimović Sara – Dedijer Mira                  1:0
  3. Dedijer Sanja – Petrović Marija                 remi
  4. Slijepčević Ranka – Stevandić Drinka        0:1
  5. Gajić Jelena – Đeorđić Stanojka                 0:1
  6. Maksimović Maša – Babić Tijana                 0:1
  7. Pralica Nedeljka – slobodna                      1:0

Tabela posle 6.kola

 


 Rezultati 7. poslednjeg kola:

  1. Dedijer Sanja – Benderać Ana                 remi
  2. Stevandić Drinka – Jaćimović Sara        remi
  3. Petrović Marija – Dedijer Mira             remi
  4. Pralica Nedeljka – Đeorđić Stanojka      remi
  5. Tomić Milanka – Babić Tijana                 remi
  6. Maksimović Maša – Gajić Jelena              remi
  7. Slijepčević Ranka – slobodna                1:0

                                                                              Konačna tabela nakon 7 kola


 

Dosadašnje pobednice RS

 

Kadetska takmičenja

24. kadetsko i omladinsko RS Banja Dvorovi 2017, od 7. do 9. aprila

RASPIS

.

batumi2016

17. rapid i blic prvenstvo Evrope, 19. – 23. jun 2017, Budva

.RASPIS

 

Školsko prvenstvo Evrope, 10. – 20. jun, Budva

RASPIS

 

 

 

 

 

 

 

Sledeći događaji

Premijer liga BiH 24.08. -31.08. 2017 Sarajevo

Sportsko leto Paraćin, 7. do 14. jul 2017

Amatersko prvenstvo Evrope, 09. – 17. 06. 2017, Niš

RASPIS

Ekipno Evrope za veterane, Novi Sad 24. 06. – 4. 07. 2017

Ekipno prvenstvo Evrope-Krit 27.10. – 7.11. 2017

Uskoro- novi digitalni šahovski sat

novi digitalni šahovski sat